[av_revolutionslider id=’2′ av_uid=’av-clwx’]

DORADZTWO STRUKTURALNE

Słyszałeś kiedyś o możliwości wniesienia majątku do spółki, jednak nie wiesz jak to zrobić? Obawiasz się, czy będzie Ci się to opłacało? Bez obaw, Nasi specjaliści dokonają bezpłatnej oceny ekonomiczno-prawnej prowadzonego przez Ciebie przedsięwzięcia.

Od wielu lat w ramach kompleksowej obsługi podmiotów gospodarczych zajmujemy się świadczeniem pomocy w tworzeniu, prowadzeniu, przekształcaniu i likwidacji spółek prawa handlowego poprzez sporządzanie projektów umów, statutów, regulaminów, czy uchwał. Dysponujemy bogatym doświadczeniem, dzięki któremu przeprowadzimy Cię przez skomplikowane procedury prawne, w efekcie czego skutki niepowodzenia realizowanej przez Ciebie inwestycji ograniczone zostaną do absolutnego minimum.

Dlaczego obsługa kompleksowa?

Każde przedsięwzięcie biznesowe ma inny charakter i prowadzone jest w różnych realiach rynkowych. W jednej sytuacji dla zabezpieczenia Twojej stabilności finansowej, poza powołaniem spółki konieczne może być ustanowienie małżeńskiej rozdzielności majątkowej, a w innej sytuacji niezbędne jest trwanie we wspólności. Prowadząc doradztwo strukturalne dla naszych klientów zawsze bierzemy pod uwagę całokształt okoliczności towarzyszących danemu przedsięwzięciu (w tym gospodarczych, podatkowych, rodzinnych), nie ograniczając się jedynie do tworzenia dokumentów. Tylko takie indywidualne podejście i zaproponowana przez nas strategia rozwoju pomoże zapewnić Tobie i prowadzonym przez Ciebie interesom maksymalne bezpieczeństwo.